Hanger Network Türkiye

PLANLAMA & DAĞITIM

Kampanyalarınızı pazarlama hedefleriniz doğrultusunda planlayın.

Hanger Network Türkiye™ yaratıcı pazarlama çözümleri ile markanız için değerli hedef kitlesine ulaşabilirsiniz. Dağıtım programınızı detaylı olarak planlayabilirsiniz;COĞRAFYAYA GÖRE

Hedeflerinize Uygun En Kapsamlı Programı Belirleyin.

Hızla büyüyen Hanger Network Türkiye™ dağıtım ağını kullanarak 300.000’den fazla haneye ulaşabilirsiniz. Pazarlama hedeflerinize göre belirleyeceğiniz hane sayı ve lokasyonlarını (İl, İlçe veya Bölge) bize iletin, mesajınızın en etkin şekilde dağıtımı için markanıza özel program planlama yapalım.

LOKASYONA GÖRE (PERAKENDE /AVM)

MAĞAZA/AVM ETRAFINDA

Hanger Network Türkiye™, ürün ve servislerinizin satıldığı noktalar, perakende mağazaları ve AVM’ler etrafında odaklanan programlar ile tüketicileri markanıza yönlendirmenize destek verir.

Günümüzde mağazalar, AVM’ler doğru tüketici kitlesine ulaşabilmek ve onları alışveriş için motive edebilmek amacıyla büyük harcamalar yapmaktadır ( çekiliş, promosyon, gazette ilanı vb gibi). Artık doğru müşteri kitlesini mağazalarınıza yönlendirmek Hanger Network Türkiye™ pazarlama programları ile çok daha kolay ve düşük maliyetli.

MAĞAZA/AVM İÇİNDE

Marka ve satış noktalarınıza özel tasarlanmış şık ve çevreye duyarlı “EcoHanger™” ile reklam kampanyalarına büyük harcamalar yapmadan müşterilerinizle direk iletişime geçebilirsiniz. Hanger Network Türkiye™ pazarlama çözümleri ile;
  • Etkin mağaza içi iletişimi sağlar,
  • Sağlam, çevreye duyarlı ve tekrar kullanılabilir ürünler ile tedarik zincirinizi verimli hale getirebilir,
  • Mağazada hediye edilen EcoHanger™ ile mesajınız müşterilerin evine kadar girebilir,
  • Kuponlar ile müşterilerinizin mağazaya tekrar gelmesini sağlayabilir,
  • Mağaza kartlarını dağıtabilir,
  • Online satışlarınızı arttırmak için website veya sosyal medyaya yönlendirebilirsiniz.
CİNSİYETE GÖRE

Erkek, Kadın veya Her İkisini Birlikte Seçebilirsiniz. Hanger Network Türkiye™ cinsiyete özel dağıtım programları ile pazarlama kampanyalarınızın istediğiniz kitleye ulaşmasını sağlar.