Hanger Network Türkiye

ECOHANGER™

Dünya’nın önde gelen çevre dostu pazarlama platformu.

EcoHanger™ ile marka iletişiminizi değerli müşteri kitlelerine ulaşmasını sağlarken, plastik ve metal askıların yarattığı çevre atıklarına engel olursunuz.

EcoHanger™ %100 geri dönüştürülmüş karton ve plastik malzemelerden üretilmektedir. Plastik ve metal askıların tersine, %100 geri dönüştürülmüş ve %100 geri dönüştürülebilir olması yenilenebilir kaynakların kullanımını destekler.


  • Ev ve dolap içine giren benzersiz bir pazarlama platformudur.
  • Tüketici algısını olumlu yönde arttırdığı kanıtlanmıştır.
  • Mesajınız müşteriye zaman kaybetmeden ulaşılır ve gözden kaçmaz.
  • Evlerde uzun zaman kullanılır böylece etkisi uzun sürer.
  • Tüketiciler ile evlerinin rahat ortamında, dikkatlerinin başka mesajlarla dağılmadığı bir ortamda iletişime geçer.

Tüketiciler ve kuru temizlemeciler, EcoHanger™’ı çevreye karşı sorumlu, fonksiyonel ve son derece şık olan bir alternatif olması sebebiyle takdir etmektedir.

EcoHanger™ gerçek bir sürdürülebilir pazarlama platformudur. Tüketiciler her geçen gün daha fazla sayıda çevre dostu çözümler istemekte ve çevre dostu şirketleri ve programları benimsemektedirler. Bu da bu da hem şirketler hem de dünyamız için daha iyi sonuçlar getirmektedir.

"EcoHanger™, markanız için olduğu kadar çevre için de değerli"

ŞİRKETLER

Markanıza Değer Katarken Çevre için de Katkıda Bulunmak için Bizi Arayın!

"Çevre" tüketiciler ve şirketler için önemli bir öncelik haline gelmiştir. Şirketler çevre dostu girişimlerle kendileri için olumlu bir imaj oluştururken, tüketiciler de bu şirketlerin ürünlerine ve hizmetlerine daha fazla sadakat gösterme eğilimindedir. EcoHanger™ kullanan şirketler pazarlama hedeflerine ulaşırken hem de çevreyi korumaya yönelik bu fırsatı değerlendirmektedirler.

bize ulaşın

KURU TEMİZLEMECİLER

Dağıtım Ağımıza Katılmak için Bize Ulaşın!

Firmanızın ambalaj atığı ve ürünlerindeki karbon ayak izinin azalmasını, Hanger Network Türkiye™ programlarının sağladığı avantajlardan müşterilerinizin de yararlanmasını istiyorsanız bize ulaşın.

bize ulaşın

TÜKETİCİLER

Kuru temizlemecinizden EcoHanger™ isteyin!

Doğal malzemelere dönüşümü desteklemek, ambalajdaki atığı ve ürünlerdeki karbon ayak izinizi azaltmak istiyorsanız, kuru temizlemecinizden % 100 geri dönüştürülmüş, dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilir EcoHanger™ kullanmasını isteyebilirsiniz.