Hanger Network Türkiye

PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

EV GİBİSİ YOK!

Yeni teknolojiler aracılığıyla artan marka iletişim çalışmaları ve tüketicilerin zamanlarının kısıtlı olması markanızın mesajının bu kalabalıkta kolayca kaybolabileceği anlamına gelmektedir.

Hanger Network Türkiye™ yaratıcı pazarlama çözümleri ile reklam, promosyon ve numune ürünlerinizi markanız için değerli müşterilerinize dağıtır. Marka iletişiminiz müşterilerin kuru temizlemelerini teslim almaları ile başlar, mesajınız evlerine, dolaplarına kadar ulaşır. Böylece, müşterilerinizin kendilerine ayırdıkları ve mesaj kirliliği yaşamadıkları en sakin zamanlarda, evlerinde özellikle sabah ve akşam giyinme ritüelleri sırasında defalarca görüntülenir.MARKA İLETİŞİMİ PROMOSYON & ÇEKİLİŞ NUMUNE/TEST ÜRÜN
Hanger Network Türkiye™, etkinliği kanıtlanmış EcoHanger™ ile marka bilinirliğinizi arttırmaya, marka algınızı kuvvetlendirmeye, mevcut ve/veya yeni ürünlerinizin özelliklerini tanıtmaya yönelik bir pazarlama platformu sunar.

Kaliteli ve ulaşılması zor hedef kitlelerin evlerine doğrudan ulaşarak, onlarla iletişime geçmenizi ve onlardan doğrudan geri dönüş almanızı sağlar. EcoHanger™ ile müşterileri harekete geçirmeyi veya web/ sosyal medya’ya yönlendirmeyi amaçlayan kampanyalarda kitlesel iletişim araçları veya veritabanına dayalı pazarlama yöntemlerine göre daha etkili sonuçlar alırsınız.
Hanger Network Türkiye™, kupon, indirim ve çekiliş gibi promosyonlarınızın hedef kitlenize ulaşmasını sağlayan etkili çözümler sunar.

Müşterilerinize değer verdiğinizi hissettirerek, değerli müşterilerinize ulaşarak sadakatlerini ödüllendirin. Böylece markanızın müşteri bağlılığını yükseltirken, mutsuz müşterilerinizi geri kazanabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Hanger Network Türkiye™, sunduğu farklı paketleme ve dağıtım opsiyonları ile numunelerinizi hedef kitlelere ulaştırır.

Alım gücü yüksek, erişilmesi zor müşterilere pazarlama hedefleriniz doğrultusunda yeni ürünlerinizi tanıtabilir, satışlarınızı ve pazar payınızı arttırabilirsiniz.

Tüm Hanger Network Türkiye™ pazarlama çözümleri ve taktikleri hakkında bilgi almak için bizi arayın.
+90 212 288 02 89